Arabistan Nakliyat

Uzun yıllardır güvenilir ve istikrarı asla kaybetmeyen yapısı ile uluslararası nakliyatta her zaman tercih edilen NASA International Transport, bugün Suudi Arabistan nakliyat hizmetlerinde de öncelikli tercihlerden birini oluşturmaktadır. Çünkü yapılan taşımacılık hizmetinde araçların donanımlı, güvenilir, bakımlı olması, personellerin tecrübeli olması ve sigortalı taşımacılık yapılması gibi birçok önemli standart bulunmaktadır.

Dış ticaret açısından Arabistan nakliye hizmetleri gibi tüm taşıma hizmetlerinde en önemli nokta, taşıma için taahhüt edilen zamana uyum sağlanmasıdır. Müşteri memnuniyetinin tam kapsamı ile elde edilebilmesi açısından firmamız tarafından da mutlak bir şekilde zaman programlanması en iyi şekilde yapılarak, en doğru rota üzerinden Suudi Arabistan’da Mekke, Medine, Cidde, Riyad veya Dammam gibi farklı kentlere taşımacılık yapılmaktadır.

Taşımacılıkta şirketimizin sunduğu hizmet çeşitleri içerisinde kuru yük taşımacılığı, yaş meyve-sebze taşımacılığı, dondurulmuş gıda taşımacılığı, teknoloji taşımacılığı veya parsiyel taşımacılık gibi yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin her birinde araç, kapasite ve ticari rakamlar değişiklikler oluşturduğu için Suudi Arabistan nakliye fiyatları açısından da değişimler ile karşılaşmak mümkündür. Ancak her koşulda en uygun rakamlar ile hizmet almanız mümkündür.