Ortadoğu’nun en hızlı büyüyen toprakları arasında bulunan Dubai, karayolu noktasında da ulaşımın gerçekleştirilebileceği bir lokasyondur. Bu konuma ulaşabilmek açısından firmamız tarafından kullanılan öz mal araçlarımız sigortalı yapısı ile birlikte Suudi Arabistan ve İran üzerinden alternatif güzergahları tercih etmektedir. Bu sayede de güvenceli bir şekilde Dubai nakliye hizmetleri sağlanmaktadır.

Şirketimiz Dubai lojistik hizmetlerinde karayolu taşımacılığı ile birlikte özellikle güven duygusunu net bir şekilde yansıtmaktadır. Ürünlerinizin araçlarımıza yüklenmesinden varış noktasına ulaşmasına kadar ithalat ve ihracatta her zaman güvence sunulmaktadır. Taşıma süreçleri içerisinde personellerimiz yükünüzü emin ellerde taşımayı sürdürürken, sizde taşıma süreçlerini kontrollü bir şekilde takip edebilirsiniz.

Sunduğumuz bu güvenilir sistem sayesinde NASA International çok uzun yıllardır Dubai nakliyat hizmetlerinde önemli bir yere sahip olmuştur. Yine bu kapsamda en önemli ayrıntılardan birisi de Dubai nakliye fiyatları açısından çok uygun rakamlar ile hizmet vermemizdir. Bu rakamların belirlenmesi açısından taşıma işleminin gerçekleştirileceği sistem, tercih edilen güzergah, taşıma yükünün boyutları ve araç sayısı gibi ayrıntılar sayesinde ideal rakamlar ortaya çıkarılmaktadır.