Karadeniz bölgesinden karayoluyla sınır komşumuz konumunda bulunan Gürcistan, çok uzun yıllardır NASA International Lojistik olarak nakliye hizmetleri sunduğumuz bir ülkedir. Günümüze kadar Gürcistan nakliye hizmetleri yüzlerce farklı firma için aynı kalite standartları ve aynı uygun fiyatlandırma ile sunulmaya devam edilmiştir. Çünkü Gürcistan ile Türkiye arasında devam etmekte olan birçok ticari anlaşma, ithalat ve ihracatın güçlü bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Yıllardır devam ettiği başarılı hizmetler ile firmamız Gürcistan nakliyat hizmetlerinde özellikle hızlı ve güvenilir bir karayolu taşımacılığı sağlamaktadır. Bu çerçevede tam donanımlı ve uydu takip sistemi ile sigortalı taşımacılık yapan araçlarımızda Gürcistan’a taşınabilecek yükler içerisinde kuru yük, gıda, dondurulmuş gıda, yaş meyve-sebze, kimyevi madde, tekstil ürünleri, teknoloji ürünleri veya tarım ürünleri gibi birçok farklı yük bulundurabiliyoruz.

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen bu hizmetlerde sektörde hizmet veren Gürcistan nakliye firmaları arasında birçok özelliğimiz ile ön plana çıkıyoruz. Bu özellikler arasında her zaman güvenli taşımacılık yer alması, çözüm odaklı hizmet anlayışı, hızlı ulaşım, teknolojiden yararlanılması, nitelikli personel yapısı ve uygun fiyat anlayışı bulunmaktadır.