İran ile karşılıklı olarak gerçekleştirilmiş ticari anlaşmalar ve alanında yıl içerisinde birçok farklı firma tarafından İran’ın farklı şehirlerine kuru yük, soğuk veya dondurulmuş gıda ulaştırılmaktadır. Bu konuda İran nakliye hizmetleri açısından da firmamız deneyimli bir kadro ile ve öz mal araçlarıyla gıda ulaşımını çok daha güvenilir ve hızlı bir hale getirmektedir. Çünkü bu konuda kullandığımız araçlar kuru yük taşımacılığında tenteli ve kapalı dorse ve frigo taşımacılıkta da özel soğutmalı araçlardır.

Taşımanın türüne ve malın cinsine bağlı olarak en uygun araçlar ile gerçekleştirilen bu lojistik hizmetlerinde taşımayı anbean takip edebileceğiniz şekilde modern teknolojiler kullanılırken, her şeyin çok daha hızlı ve kolay hale gelmesini ve sağlamaktadır. Çünkü İran nakliye firmaları arasında sınırsız kalite anlayışını yürüttüğümüz için isterseniz et ürünleri isterseniz dondurma isterseniz taze meyve-sebze gibi ürünlerin taşınmasında en üst düzey güvenliğin elde edildiğini bilebilirsiniz.

Anlatıldığı üzere NASA Uluslararası Taşımacılık İran’da istediğiniz birçok farklı kente gıda taşımacılığı ve kuru yük taşımacılığı gibi noktalarda en yüksek güvenlik ile hizmet vermektedir. Tüm bunların yanında ise sağlanan hizmetlerde her zaman en uygun İran nakliye fiyatları yer almaktadır.