Türkiye’de her zaman bilindiği üzere ithalat ve özellikle ihracatta İran çok önemli bir yere sahiptir. Çok uzun yıllardır Türkiye’den hem gıda ürünleri hem tekstil hem de teknoloji ürünleri satın almakta olan İran için Türkiye’de de birçok üretici ürünlerini hızlı bir şekilde alıcı noktaya ulaştırmak istemektedir. Bu nedenle firmamız İran nakliye hizmetlerini en hızlı, güvenilir ve sorunsuz şekilde sunma garantisi sağlamaktadır.

İran nakliye firmaları arasında çok uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ile ön plana çıkan şirketimiz, bu taşımacılık hizmetlerinde mutlak bir şekilde özel modern sistem araçlarını kullanmaktadır. Bu kapsamda da verdiğimiz hizmetler içerisinde Tebriz, Tahran, İsfahan, Şiraz, Bandar Abbas veya Zahedan gibi birçok farklı kente ulaşacak şekilde taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

İstediğiniz farklı şehre en uygun İran nakliye fiyatları ile gerçekleştirilecek taşıma hizmetlerinde taşıma çeşidi olarak da özellikle parsiyel taşımacılıktan başlamak üzere frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı ve komple taşımacılık gibi birçok farklı sistem ile hizmet verilebilir. Zira verilen hizmetin türü ve boyutları gibi birçok farklı noktada da hizmet fiyatları her zaman değişiklik oluşturmaktadır.