Küçük bir körfez ülkesi olmasına rağmen büyük bir ekonomiye sahip olan ve dış ticarette birçok ülke ile iyi ilişkileri bulunan Kuveyt, Türkiye üzerinden de birçok ürün ithal etmektedir. Bu açıdan günümüzde Türkiye’de birçok firma ihracat ürünlerini güvenli bir şekilde bu ülkeye ulaştırmak istemektedir. Aranan bu kaliteli transport hizmetleri açısından da NASA International Transport ülkemizdeki Kuveyt nakliye firmaları içerisinde en önemli seçeneklerden birisidir.

Şirketimiz Kuveyt nakliyat hizmetlerinin sağlanabilmesi için son sistemler ile donanımlı hale getirilmiş, CMR sigortalı, uydu takip sistemi sağlayan araçlar kullanmaktadır. Eğitimli personellerimiz profesyonel yapısıyla bu araçlarda Irak rotalı olarak karayolu taşımacılığı sağlarken, araçlarımızda kuru yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık, proje taşımacılığı gibi birçok farklı seçenek ile hizmet verilmektedir.

Genel olarak Kuveyt nakliye hizmetlerinde firmamız sayılan farklı hizmet türlerinin tümünde yüklerin teslim alındığı nokta ve yükün teslim edileceği nokta gibi özelliklere göre fiyat belirlemeleri yapar. Yani Kuveyt Merkez, Al Farwaniyah, Ardiyah veya Ebu Halifa gibi farklı kentlere ulaşacak yüklerde mesafeye ve taşınan yükün kapasitesine bağlı ekonomik fiyat belirlemeleri yapılır.