İthalat ve ihracat ürünlerinin hatasız ve sorunsuz bir şekilde aynı zamanda da uygun fiyatlı koşullarda taşınabilmesi için Lübnan lojistik hizmetlerini firmamız uzun yıllardır memnuniyet garantili bir şekilde sunmaktadır. İki farklı yöntem bulunması ile birlikte Suriye üzerinden karayolu nakliyesi gerçekleştirilmesi veya Akdeniz üzerinden deniz yolu ulaşımının sağlanması ile Lübnan topraklarına ulaşım gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz, Lübnan nakliye hizmetleri gerçekleştirirken, isteğinize bağlı olarak Beyrut veya Tripoli limanı gibi farklı noktalara ulaşabilecek şekilde deniz yolu hizmetleri vermektedir. Ortalama bir veya iki hafta gibi bir süre içerisinde deniz yolu ulaşımı sağlandığı gibi yine yaklaşık süreçlerde de Lübnan’da birçok farklı kente karayolu ile ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır.

Ulaşım hizmetlerinde ki en önemli noktalardan biri olan uygun rakamların elde edilmesi açısından da Lübnan nakliye firmaları içerisinde NASA International en önemli tercihlerden birisidir. Çünkü kullandığımız öz mal araçlarımız sayesinde sigortalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz taşımacılıkta isteğinize bağlı olarak parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık veya komple taşımacılık gibi yöntemler sunulmaktadır. Tüm bu yöntemlerde de en uygun rakamlar ile hizmet alma imkanı yer almaktadır.