İthalat ve ihracatın yoğun bir şekilde devam ettiği günümüzde hizmet verilen önemli ülkelerden biri olan Lübnan konusunda da lojistik hizmetlerinin sistematik ve sorunsuz şekilde yürütülmesine önem verilmelidir. Bu kapsamda şirketimiz Lübnan nakliye hizmetlerinde öz mal araçlarıyla profesyonel bir personel kadrosu sayesinde hizmet vermektedir. Bu sayede de sigortalı ve sorunsuz bir hizmet garantisi sağlanmaktadır.

Lübnan lojistik hizmetleri gerçekleştirilirken, özellikle uygun navlun politikası, sigortalı öz mal araçlar, düzenli konum raporları, en hızlı güzergah belirlemeleri gibi yöntemler ile deniz ve karayolu taşımacılığı üzerinden ulaşım sağlanır. Bu kapsamda da örnek olarak kuru yük taşımacılığı, kapalı tente araçlarda gerçekleştirilirken, resmi gereklilikler ve standartlar yerine getirerek sorunların önüne geçilir.

NASA Uluslararası Taşımacılık yılların tecrübesi ile yer aldığı bu sektörde Lübnan nakliye firmaları içerisinde de yılların vazgeçilmez tercihlerinden biri olmuştur. Bu tercih sayesinde özellikle yıl boyunca ithalat ve ihracat çalışmalarını düzenli şekilde üreten birçok işletme tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda da Lübnan’da sizler için Trablusşam, Sayda, Biblos veya Beyrut gibi birçok farklı kente yük ulaşımı sağlayabiliyoruz.