Rusya, çok büyük ithalat ve ihracat anlaşmalarının gerçekleştirildiği bir ülke olmakla birlikte Türkiye için bu alanda çok önemli gelirlerin elde edilmesini sağlamaktadır. Bu noktada Rusya nakliye hizmetlerin her zaman hız kesmeden devam etmesi gerekliliği bulunurken, hem madde hem ürün taşıma konusunda farklı çeşit ve boyutlarda hizmetler sunulması gerekmektedir.

Şirketimiz, Rusya lojistik hizmetlerini gerçekleştirmek için çok geniş bir araç filosu oluşturmak ile birlikte bu filo içerisinde kendi öz araçlarını kullanmaktadır. Bu vasıta ile hem karayolunda hem denizyolunda hem de hava yolu taşımacılığında Rusya’ya ulaşacak şekilde eksiksiz ve pratik çözümler ile hizmet vermektedir.

Farklı güzergahların değerlendirilmesi ile birlikte Ukrayna üzerinden deniz taşımacılığı veya direkt olarak Gürcistan üzerinden karayolu taşımacılığı gerçekleştirilmesi ile Rusya nakliye firmaları arasında NASA Uluslararası Taşımacılık sizin için en hızlı sonuçları sağlamaya özen göstermektedir. Bu hizmetler kapsamında isteğinize bağlı olarak ağır yük nakliyatı, frigo nakliyat, konteynerler, teknolojik ürün nakliyatı, parsiyel taşımacılık gibi birçok farklı noktada hizmet sunulması mümkündür.