Rusya üzerine gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinde özellikle denizyolu ve havayolu daha hızlı bir yapı oluştursa da birçok farklı ürün ve mal türünde de karayolu taşımacılığı önem arz etmektedir. Bu nedenle gerekli ara depolamalar, evraklar ve resmi işlemlerin gerçekleştirilmesi gibi her adım ile birlikte firmamız sizlere Rusya nakliye hizmetlerinde tır taşımacılığı yani karayolu taşımacılığı sağlamaktadır.

Hiçbir kesinti yaşamadan güvenli şekilde tüm ürünlerde nakliyenin gerçekleştirilebileceği karayolu taşımacılığında Rusya lojistik hizmetleri için özel bir araç filosu kurulmuş olan şirketimiz kendi araçlarıyla size avantaj sunmaktadır. Bu kapsamda da sunduğumuz araçlarda kuru yük taşımacılığı için tenteli kapalı araçlar, frigo taşımacılık için soğutuculu araçlar gibi her imkan sağlanmaktadır.

Gerçekleştirilen tır nakliye hizmetlerinde isteğinize bağlı şekilde ağır yük taşımacılığı gibi noktalara bağlı olarak dahi mega tır, havaleli araçlar veya proje taşımacılığı için maksimum yük kapasitesine sahip araçlar kullanılmaktadır. Bu kapsamda dış ticaret işlemlerinize uygun yapılı araçlar ile malın türü ve boyutlarına göre hesaplama yapılması sayesinde de NASA International Rusya nakliye firmaları arasında sizlere en uygun rakamlar ile hizmet vermektedir.