Bir Ortadoğu ve Arap ülkesi olarak Ürdün veya Ürdün Haşimi Krallığı isimleri ile bilinen önemli bir ülke olarak, bu topraklara Türkiye üzerinden her yıl birçok gıda ürünü, tekstil ürünü ve teknoloji ürünü ihraç edilmektedir. Bu ihracat kapsamında lojistik çok önemli bir yere sahip olurken, Ürdün lojistik hizmetleri konusunda da öncelikli tercih edilen firmalar arasında bulunuyoruz.

Ürdün nakliyat hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için şirketimiz köklü bir geçmişe sahip olarak Ortadoğu’da ki birçok ülkeye verilen hizmetler gibi hem parsel nakliye hem konteyner hem de karayolu nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda yükün türüne, boyutlarına ve istenilen taşıma standartlarına bağlı olarak öz mal araçlarımız ile sorunsuz bir taşımacılık süreci yürütülmektedir.

NASA Uluslararası Taşımacılık olarak vereceğimiz hizmetlerde her zaman uygun rakamları göz önünde bulundurduğumuz gibi güvenilir ve hızlı taşımacılığa da çok yüksek önem veriyoruz. Bu nedenle de Ürdün nakliye hizmetlerinde mutlak koşulda sorunsuz taşımacılık yapılabilmesi için tam profesyonel personeller ile çalışılması yanında kontrollü ve sorunsuz bir ulaşım sağlanmaktadır.