Türkiye, ithalat ve ihracat konusunda dünyaya açılan köklü bir ülke olması ile birlikte birçok farklı üretimin Ürdün gibi Ortadoğu ülkelerine ulaştırıldığı bir yere sahiptir. Bu nedenle nakliye hizmetleri içerisinde Ürdün lojistik işlemleri de önemli bir kategori oluşturmaktadır. Bu konuda ülkemizden teslim alınan yüklerin Ürdün’de farklı kentlere ulaştırılması açısından da firmamız profesyonel bir süreç ile hizmet vermektedir.

Gerek evrak sistemleri, gerek gümrük işlemleri, gerekse ülke tarafından sağlanan talepler bağlamında Ürdün nakliye hizmetlerinde şirketimiz tarafından çok özenli bir şekilde en üst taşıma kalitesinde hizmet verilmektedir. Çünkü kuru yük taşımacılığı, parça taşımacılık veya gabari dışı yük taşımacılığı gibi birçok farklı konuda bünyemizde bulunan tüm personel ve araç ağı sayesinde bu profesyonellik elde edilmektedir.

NASA Uluslararası Taşımacılık olarak özellikle karayolunda ve istenilen koşulda deniz yoluyla gerçekleştirilen taşımacılıkta Ürdün nakliyat hizmetlerinde mutlak bir şekilde uluslararası standartlara uygun hizmet veriyoruz. Mutlak bir şekilde elde edilen kalite standartları ile müşteri memnuniyeti en üst seviyede yer alırken, aynı zamanda da uygun rotalarda hızlı ve hasarsız taşımacılık her zaman uygun fiyat ile sunulmaktadır.